Na miejskim i śląskim rynku funkcjonujemy od dawna. Jesteśmy klubem konkretnie ukierunkowanym.

Nie pragniemy organizować kilkunastu form tańca, a oprzeć się na naszej wyraźnej specjalizacji jaką jest TANIEC TOWARZYSKI.

To nas wyróżnia!!!

Pozostaje nam zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Będzie nam niezmiernie miło rozpocząć z Państwem pracę, mając nadzieję, że tak jak my, pokochacie taniec.

 


hrline.gif

Strefa Pierwszego Tańca dla narzeczonych - ZAPRASZAMY. new.gif----kliknij

Nasza aktualna oferta na Facebooku - ZAPRASZAMY. new.gif-----kliknij

 


 

 

 

 

ponadto 


lekcje indywidualne-indywidulane zajęcia z trenerem w godzinach poza ustalonym grafikiem szkoły (godziny poranne, wieczorne jak również weekendy); między innymi przygotowanie choreografii na pierwszy taniec dla pary młodej;

 


 


Nasza oferta:

 

Dorośli

     Bez względu na to, jak bardzo są Państwo dorośli, gwarantujemy ciekawy sposób spędzenia czasu wolnego w postaci kursów tańca. Zawsze zaczynamy od podstaw. Mamy świadomość jak bardzo niektórzy z Państwa denerwują się przed pierwszymi zajęciami, nie wiedząc czego się spodziewać. Jesteśmy od tego, aby czuli się Państwo na kursie bardzo swobodnie a, co najważniejsze, dobrze się bawili, nabywając przy okazji umiejętności taneczne. Pamiętamy, iż przychodzą Państwo do nas, ponieważ nie potrafią tańczyć - reszta należy do instruktorów. Typowy cykl pracy to 60 - minutowe zajęcia, organizowane raz w tygodniu w godzinach wieczornych, w grupie maksymalnie 15 par.!!!

     Zajęcia kursów tańca dla dorosłych prowadzone są przez PARĘ TANECZNĄ z osiemnastoletnim stażem na parkiecie. Dostosowujemy program zajęć dla konkretnej grupy. Dajemy możliwość wyćwiczenia materiału przerobionego w czasie zajęć, organizując tzw. wprawki taneczne. Dajemy możliwość wykorzystania umiejętności, jakich nabędą Państwo w czasie organizowanych zajęć, organizując wieczorki taneczne. Najwytrwalsze pary zaprosimy do grupy dorosłego miłośnika tańca!

 

 

Dorośli miłośnicy tańca

     Oferta dotyczy zajęć dla par dorosłych, które ukończyły przynajmniej trzy stopnie kursu tańca. Poznajemy kolejne tańce, a do tych już znanych, komponujemy bardziej zaawansowane choreografie. Nadal jednak pamiętamy, że zajęcia mają być dla Państwa przyjemnością, sposobem na spędzenie czasu wolnego i świetną formą ruchu!

 

 

Pary narzeczone

     Obecna moda zobowiązuje Państwa do zaprezentowania swojego "pierwszego tańca" , ale chcemy także komfortowo spędzić resztę wieczoru i nocy na parkiecie. Dajemy Państwu do wyboru dwie opcje pracy:

  • lekcje prywatne z instruktorem pogrupowane w pakiety lekcji w zależności od stopnia zaawansowania pary.
  • udział w kursie tańca pierwszego stopnia dla par dorosłych,  który da parze dobre ogólne przygotowanie taneczne, a następnie - w razie potrzeby - indywidualną pracę z instruktorem w celu dopracowania choreografii pierwszego tańca pod wybraną przez Państwa muzykę.

 

 

Tylko dla pań

     Oferta dotyczy pań, które nie mają możliwości uczestniczenia w kursie z partnerem lub z założenia chcą korzystać z zajęć solo. Z myślą o takim kliencie, przygotowaliśmy ofertę zajęć tylko dla pań. Pracę skupimy na czterech tańcach: cha-cha, samba, jive oraz rumba, przygotowując w początkowym etapie krótkie i proste, a z czasem bardziej skomplikowane choreografie do w/w tańców oraz w ramach ćwiczeń dodatkowych zadbamy o szczegóły techniczne i sylwetki Pań. Zajęcia polecamy dla Pań lubiących ruch i taniec i chcących dynamicznie spędzić 60 minut. Większość czasu poświęcimy tańcom latynoamerykańskim ale nie wypadałoby nie spróbować również walca...