Dzieci i młodzież

     Uczniowie tej grupy to przedział dzieci od lat 6 po dojrzałą młodzież. Zajęcia odbywają się w określonych dogodnych grupach wiekowych. Jako soliści bądź pary zgłębiają tajniki tańców latynoamerykańskich (samba, cha-cha, rumba, paso doble, jive) oraz standardowych ( walc angielski, tango, walc wiedeński, foxtrot, quicstep). Naukę rozpoczynamy od podstaw. W ciągu lat pracy dążymy jednak do "zarażenia" tancerza tańcem turniejowym. Od początku kładziemy więc duży nacisk na prawidłowość podstawowych aspektów, mając na uwadze odpowiedzialność za poziom, na jakim tancerze znajdą się za kilka lat. Dobre przygotowanie zaprocentuje w przyszłości w postaci efektów na turniejach tańca.

 

     Dysponujemy własnym lokalem, co daje lepszą możliwość umawiania się na treningi w dogodnym dla nas, a nie dla kogoś – terminach. Służymy pomocą  w doborze odpowiedniego wizerunku , jaki para powinna tworzyć na parkiecie. Głównym celem działalności całej kadry trenerskiej jest dążenie do celu poprzez pracę i jakość. Droga to długa ale wartościowa. 

Tancerzom życzymy udanego sezonu , oby nowe możliwości, jakie otrzymujecie, pociągnęły za sobą wspaniałe rezultaty rywalizacji.

Pozdrawiamy M&M

 

strzałka.gif

 

Trenerzy par sportowych:

  • Tańce latynoamerykańskie:  Mariusz Nosal, Marlena Fitał

  • Tańce standardowe: Krzysztof Raczkiewicz

 

Opłata miesięczna sukces sport:  165,00 zł (treningi st, la, practise, sala do dyspozycji po wcześniejszym umówieniu)