Nowy Nabór Dzieci TANIEC TOWARZYSKI (sezon 2016/2017)


 • klub maluszka (4-latki): poniedziałki godzina 16:30; planowany start od 19. września
 • 5-6 latki: poniedziałki godzina 17:15; planowany start od 19. września
 • 7-11 latki: wtorki godzina 16:30 do 17:15; planowany start od 20. września

 

Składka miesięczna 80 zł od osoby. Zgłoszenia przyjmujemy do 16.09. 

 

W sprawie wszelkich szczegółów oraz zapisów prosimy o kontakt:

kontakt@sukces-jaworzno.pl,

501 105 134, 503 115 175

 

O uczestnictwie w w/w grupach decyduje kolejność zgłoszeń.  Prosimy o zgłoszenie drogą e-mailową lub  telefoniczną (esemesowo). 

Ważne!    KURSY ZOSTANĄ URUCHOMIONE DOPIERO PO UZYSKANIU KOMPLETU ZGŁOSZEŃ .

 • Opłata dotyczy całego kursu niezależnie od ilość wykorzystanych zajęć przez osobę. Ilość miejsc ograniczona. 
 • Na zajęcia prosimy przynosić obuwie zamienne niekoniecznie taneczne. Z góry dziękujemy.

 

 


 

Taniec Towarzyski dla dorosłych.Kurs tańca pierwszego stopnia dla par początkujących.
Środy od 18:30 do 19:30, koszt 85 zł od osoby za 4 x 60 minut. Planowane rozpoczęcia 1.lutego.
Zapraszamy szczególnie pary 40 +.
Zgłoszenia do końca stycznia wraz z wpłatą 50 % zaliczki w recepcji szkoły.
O uczestnictwie w w/w grupach decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o zgłoszenie drogą e-mailową lub telefoniczną. 
Ważne! KURSY ZOSTANĄ URUCHOMIONE DOPIERO PO UZYSKANIU KOMPLETU ZGŁOSZEŃ .
Opłata dotyczy całego kursu niezależnie od ilość wykorzystanych zajęć przez osobę. Ilość miejsc ograniczona. 
Na zajęcia prosimy przynosić obuwie zamienne niekoniecznie taneczne. Z góry dziękujemy.

 

w sprawie wszelkich szczegółów oraz zapisów prosimy o kontakt:

kontakt@sukces-jaworzno.pl,

501 105 134, 503 115 175

  

Mistrzostwa Polski Dzieci Starszych 10-11 lat Kraków.

11.listopada 2015 r.

_MG_4997.jpgUwaga uwaga. Miło nam zakomunikować, iż Mistrzami Polski w kategorii 10-11 lat w tańcach standardowych i latynoamerykańskich zostali Wojtek Kuźma i Daria Nowak. I V-ce Mistrzami Polski zostali Mikołaj Mazur i Oliwka Romanowska w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Pechowe 4. miejsce przypadło dwukrotnie Frankowi Stadlerowi i Nikoli Radziwoniuk. Ponadto na znakomitym 7. miejscu uplasowali się w tańcach latynoamerykańskich (tuż za finałem) Seweryn Widlarz i Anna Zając. Startowało 28 par. Serdecznie gratulujemy wszystkim parom. 

 


 

 

 


 

Mistrzostwa Polski w Lublinie.

21.-22. marca 2015 r.

kacper i anastazja lublin.jpg

Medalowy weekend…

 

21-22. marca  najlepsze polskie pary rywalizowały o tytuł Mistrzów Polski w Tańcu Towarzyskim. Lublin był miejscem rywalizacji w stylu tańców latynoamerykańskich.  Sukces reprezentowały dwie pary  - obydwie wzorowo i medalowo zaznaczyły się w historii tych Mistrzostw.


W kategorii Juniorów Młodszych

 Dmytro Kalynowycz & Kateryna Kalynowycz

zostali  Pierwszymi v-ce Mistrzami Polski w stylu latin


W kategorii Juniorów Starszych

Kacper Pawłowski & Anastazja Martyniec

zostali  Drugimi v-ce Mistrzami Polski również w stylu latin

 

                 

dima i kateryna lublin.jpg

                                                                                                                                                                                        Wszystkim „udziałowcom” serdecznie gratulujemy i dziękujemy za trud i zaangażowanie. Życzymy kolejnych tak wspaniałych i wzniosłych chwil, czekamy na kolejne sukcesy tych, a może i innych „sukcesowych” duetów.


„Sukces oznacza robienie zwykłych rzeczy-niezwykle dobrze”
Jim Rohn

 

 

 

 

 

 

 

 

hrline.gif

Mistrzostwa Polski w Mławie.

6. grudnia 2014 r.

razem.jpg

 

06. grudnia 2014 roku okazał się niezwykle szczęśliwym dniem dla Kacpra i Anastazji. Na Mistrzostwach Polski PTT , które odbywały się w Mławie, stoczyli cztery taneczne rundy by stanąć na najwyższym podium i uzyskać wymarzony tytuł Mistrzów Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii juniorów młodszych.

W tym samym dniu szczęście uśmiechnęło się do drugiej Sukcesowej pary – Przemysława i Ady , którzy tym razem w tańcach standardowych w tej samej konkurencji wiekowej uzyskali tytuł  I v-ce Mistrzów Polski.

Dziękujemy za dzień pełen sportowych i artystycznych wrażeń:

naszym bohaterom, rodzicom i wszystkim, którzy trzymali za nas kciuki oraz wspierali nas mimo nieobecności.

„Aby osiągnąć sukces pierwsze co musisz zrobić to zakochać się

 w ciężkiej pracy”

 

 


hrline.gif

 

 

Mistrzostwa Polski w Strzelinie.

4. października 2014 r.

mpstrzelin.jpg

 

Szkoła Tańca Sukces po raz drugi z tytułem na Mistrzostwach Polski Ptt!

 

Po Sukcesach pary kategorii Dzieci Starszych – pierwsze v-ce Mistrzostwo Polski Ptt w tańcach latynoamerykańskich (Kalisz 2012 r.), nadszedł czas na kategorie Juniorów Młodszych:

Z wielką radością informujemy, że podczas ostatnich Mistrzostw Polski Ptt Juniorów Młodszych  w 10-ciu tańcach, nasza para Kacper Pawłowski /Anastazja Martyniec uzyskała tytuł II v-ce Mistrzów Polski.

 

Parze serdecznie gratulujemy, życząc wytrwałości na długiej i niełatwej drodze dążenia do upragnionego celu. Cichymi autorami tego sukcesu są ich rodzice, którym także dziękujemy za zaangażowanie.

Niełatwe to...., zdarza się nieczęsto......ale warto! Chciałoby się wszystkim takich sukcesów życzyć, więc pozostaje nam czekać na następne.

M&M

 

hrline.gif 

 

 

 

Nowe przeklasyfikowanie.

23. marca 2014 r.

DSC01049.jpg
Kacper Pawłowski, Małgorzata Kowalska zakończyli serię 6 wygranych turniejów w kategorii junior 1 C, uzyskując  w Staszowie awans do wyższej klasy tanecznej B w stylu standardowym. Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie rozwoju. 

 

 

 

 

 


 

 

hrline.gif

Mistrzostwa, Mistrzostwa…

8. grudnia 2013 r.

bytom.jpgDwa ostatnie tygodnie przyniosły naszej juniorskiej parze kolejne tytuły:Kacper & Zuza dwa tygodnie temu zostali Mistrzami Śląska w tańcach latynoamerykańskich i standardowych w swojej kategorii wiekowej.  Dzień później wytańczyli pierwsze miejsca na Pucharze Śląska również w dwóch stylach tanecznych. Mistrzostwa Okręgu Śląskiego były zarazem Turniejem klasyfikacyjnym do Mistrzostw Polski Południowej Ptt i Fts, które to odbyły się 08.12 w Bytomiu. I tak 12-letni tancerze wywalczyli tytuł Mistrzów Polski Południowej Ptt i Fts w tańcach latynoamerykańskich oraz tytuł II v-ce Mistrzów w stylu standardowym.  Gratulujemy!

 

 

hrline.gif

 

Polish Cup Warszawa

9. listopada 2013 r.

 

IMG_1645.jpgW miniony weekend mieliśmy przyjemność odwiedzić taneczną stolicę, stając do walki z międzynarodowym poziomem par –uczestników Polish Cup 2013. Praktycznie w każdej kategorii zagościły liczące się pary na arenie międzynarodowej, co podnosiło rangę i poziom imprezy ale także nasze „ciśnienie”. Ostatecznie Kacper z Zuzą zatańczyli w prestiżowym finale w gronie par spoza kraju, plasując się na 6. miejscu – co dało wielkie powody do wspólnej radości. Dobry wynik przypadł też parze w konkurencji 10 tańców – tym razem półfinał. Konkurencję tańców standardowych para zakończyła w drugiej rundzie, apetyt jednak był nieco większy. Przed młodą parą juniorów Mistrzostwa i Puchar Śląska oraz Mistrzostwa Polski Południowej. Zapraszamy do Rędzin w dniach 23-24.11 – możecie wspólnie z nami kibicować naszym parom, również Częstochowskim.

 

hrline.gif

 

 

WDSF Czech Dance Open Ostrawa

13. pażdziernika 2013 rok

ostrawa.jpgKacper i Zuzana znakomicie ponad oczekiwania wypadli na Czech Dance Open zajmując 6. miejsce w standardzie i bardzo wysokie 2. miejsce w łacinie ustępując  tylko Mistrzom Czech.
Startowały pary z Czech, Niemiec i jedna z Polski. Gratulujemy tak wspaniałego wyniku, który musi nas mobilizować do jeszcze cięższej pracy bo konkurencja jest bardzo mocna.
Pary z Sukces Częstochowa startowały na turnieju w Wołczynie gdzie Daniel z Marceliną zajęli 4. miejsce a Szymon z Magdą 2. miejsce. Znakomite wyniki jak na tak krótki okres wspólnej pracy. Gratulujemy i mamy nadzieję, że jeszcze ostrzej zaczniecie trenować. Powodzenia.

 

 

hrline.gif

Udany weekend...

29. września 2013 r.

DSCF6505.jpg

Za nami udany dzień turniejowy:
1.Kacper i Zuza w finale Turnieju Karkonosze Open Latin, tylko jedno oczko za aktualnymi Mistrzami Polski kategorii jun 1, wygrywając z nimi cha chę i paso.
2. Daniel z Marceliną zaliczyli bardzo udany pierwszy start w stylu latin, plasując się na 2 miejscu.
3. Dzieci kategorii 8-9 h dzielnie zatańczyły na swoim pierwszym ogólnopolskim turnieju tańca. Wszystkim serdecznie gratulujemy i wracamy do dalszej pracy!

 

 

 

 

hrline.gif

 

Idzie nowe...

27. czerwca 2013 r.

sobieszek.jpg

       Z przyjemnością  informujemy, że rozpoczynamy nowy etap dla sekcji sportowej naszej szkoły. Już od pierwszych dni września część treningów standardowych przejmuje Pan Paweł Sobieszek  -(do tej pory nasz szkoleniowiec). Dzięki temu pary otrzymają lepsze warunki do własnego rozwoju poprzez częsty dostęp do szkoleniowca. Przypomnieć  należy, iż do sukcesów trenerskich pana Pawła należy wytrenowanie m.in. Mistrzów Polski Ptt i Fts kategorii jun 2 oraz   drugich  Wice Mistrzów Świata Juniorów II w 10 tańcach. W tańcach latynoamerykańskich poszerzamy ofertę o treningi i konsultacje z panem Krzysztofem Pściukiem – finalistą Mistrzostw Polski WDC wśród par zawodowych. 

     Dysponujemy własnym lokalem, co daje lepszą możliwość umawiania się na treningi w dogodnym dla nas, a nie dla kogoś – terminach. Służymy pomocą  w doborze odpowiedniego wizerunku , jaki para powinna tworzyć na parkiecie. Głównym celem działalności całej kadry trenerskiej jest dążenie do celu poprzez pracę i jakość. Droga to długa ale wartościowa. 

Tancerzom życzymy udanego sezonu , oby nowe możliwości, jakie otrzymujecie, pociągnęły za sobą wspaniałe rezultaty rywalizacji.

Pozdrawiamy M&M

 

hrline.gif


Pierwsze kroki...

15. czerwca 2013 r.

WP_000218.jpg                 W sobotę 15. 06 pierwsze pary naszej sukcesowej sekcji dziecięcej, wystartowały na swoim pierwszym wyjazdowym Turnieju Międzyklubowym. Miło nam poinformować, że wszystkim pięciu parom udało się awansować do rundy finałowej, a ostateczne wyniki przedstawiają się następująco:

6-7 lat:

Fabian Mąka - Karina Suprun – miejsce 1

8-9 lat:

Seweryn Widlarz – Wiktoria Kipias – miejsce 2

Franciszek Stadler – Nikola Radziwoniuk – miejsce 1

Mikołaj Mazur – Zuzanna Kramarz – miejsce 1

10-11 lat:

Krystian Mąka – Daria Nowak – miejsce 2

Miło obserwować jak nowy narybek Szkoły zaczyna powolutku starać się o jak najwyższe laury. Przed naszymi młodymi tancerzami wiele jeszcze tanecznych wyjazdów,  a już niebawem liczne ich grono po raz pierwszy wyjedzie doskonalić swój warsztat na letnim zgrupowaniu. Parom gratulujemy udanego startu.

 

 

hrline.gif

 

I po uroczystych Mistrzostwach....

2. czerwca 2013 r.

_DSC8048.jpg          11 Placówek Przedszkolnych , 70 galowo odzianych tańczących brzdąców,  gościła w dniu 02. czerwca jaworznicka Hala Główna. III Mistrzostwa Jaworzna w Przedszkolaków w Tańcu Towarzyskim, jak co roku wymagały od nas pełnych trudu przygotowań -  jako, że zapewnienie Przedszkolakom komfortu, to nie proste wyzwanie.

             Nagroda Główna Prezydenta Miasta Jaworzna – pana Pawła Silberta – pokaźny Puchar -  trafiła w tym roku do Placówki nr 18, drugie zaszczytne miejsce przypadło Placówce nr 26 (należy dodać, że z owej Placówki każdy rok na naszych Mistrzostwach dzieci dzielnie zdobywają wyróżnienia). Kolejne  - 3 miejsce na podium -  przypadło w tym roku dla Przedszkola Miejskiego nr 12, debiutującego w Mistrzostwach.

            Dla uczestników Mistrzostw najważniejsza jednak okazała się rywalizacja o tytuł „Złotej Pary”. Najlepszych pięć par Turnieju walczyło o miano najlepszej, a raczej o gigantyczne, sympatyczne pluszaki. Tytuł Mistrzów Jaworzna Przedszkolaków w Tańcu Towarzyskim na rok 2013 przypadł parze ze szczęśliwym numerem 30, reprezentantów Przedszkola Miejskiego nr 25. Kinga Datoń, Jakub Duszyk dzisiejszy dzień zapamiętają na długo, dumnie posługując się tytułem Mistrzów.

            Organizacja Mistrzostw niesie za sobą duże wyzwanie i  gdyby nie grono darczyńców i chętnych do pomocy rąk, naszego przedsięwzięcia nie udałoby się kontynuować.

Podziękowania należą się dla Biura Promocji i Informacji oraz Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego w Jaworznie, firmie Tauron oraz  Skok Jaworzno, państwu Potockim. Kolejne serdeczne podziękowania kierujemy do ciężko pracujących w kulisach trenerom Szkoły i tancerzom sekcji Sukces Sport wraz z ich pomocnikami oraz tancerzom pokazowym KDMT.

            Do nieobecnych niestety  na Mistrzostwach   państwa Moniki i Artura Burek z firmy Unlimited Trans, kierujemy największe z możliwych podziękowań za ufundowanie Nagrody Głównej dla zwycięskiej pary – gigantycznych pluszaków. Bardzo żałujemy, że dzieci nie mogły Państwu podziękować osobiście, bo dzięki Wam mogliśmy ich tak cudownie obdarować. 

            W bloku popołudniowym rozegrany został Międzyklubowy Turniej Tańca dla dzieci i  jak zawsze przyniósł jednym smutki – innym radości. Ze swojej strony pragniemy przypomnieć, że w każdą rywalizację wpisana jest wygrana i przegrana. Nic tak, jak przegrana nie hartuje do kolejnych działań, duża jednak zasługa w tym rodziców dzieci, aby zachęcały i mobilizowały swoje pociechy do kolejnych wyzwań. Życzymy dużo wytrwałości i dystansu, bo przecież to dopiero początek długiej i krętej drogi.

            Nasza galeria systematycznie zapełniana będzie relacją z Mistrzostw, za co pani Ani Dejewskiej serdecznie dziękujemy. Pozostaje nam już tylko zaprosić Państwa za rok na IV Mistrzostwa Tańczących Brzdąców.

 

hrline.gif

 

 

Podwójny Sukces...

19. maja 2013 r.

V__100D.jpg    Z dużą przyjemnością zawiadamiamy, że podczas dzisiejszych zmagań turniejowych w Kluczborku, dwie startujące pary  zwyciężyły w swoich kategoriach, uzyskując jednocześnie awans do wyższych klas tanecznych.

 •  Daniel z Marceliną  - wygrana w kategorii 14-15 lat, klasa taneczna C, styl: st – awans do klasy B w stylu st.
 •  Przemek z Adą - wygrana w kategorii 12-13 lat, klasa taneczna D, kombinacja – awans do klasy C w dwóch stylach tanecznych.

 

   Parom serdecznie gratulujemy, życzymy dużo pokory na dalszym etapie swojego rozwoju.

 

 


 

hrline.gif

Sukces Fashion

7. maja 2013 r.

WP_000137.jpgZapraszamy do naszego mini sklepiku tanecznego, w którym znajdziecie ciekawe, oryginalne i niepowtarzalne spódniczki treningowe do standardu i łaciny.

Szyjemy też na zamówienie. W ofercie też są spodnie taneczne. Posiadamy prawie niespotykane na rynku obuwie taneczne przecudnej urody zwłaszcza damskie.

ZAPRASZAMY!!!

 

 

 

 

 

hrline.gif

Wschodzące gwiazdy ST Sukces

14. kwietnia 2013 r.

P4141686.jpg         14. kwietnia w jednym z jaworznickich domów kultury gościliśmy z gronem młodych tancerzy naszej szkoły. 54 uczestników turnieju tańca rywalizowało w swoich kategoriach o miano Złotej Pary i Złotej Solistki. Nowością turnieju był Turniej Rodzinny, w którym dzieci i młodzież ST Sukces zatańczyli wraz ze swoimi rodzicami i wujkami. Turniej Rodzinny cieszył się nie mniejszym od młodych tancerzy powodzeniem, wśród licznie zgromadzonej publiczności.
Tacerze dzielnie zaprezentowali swoje umiejętności,  a jako "wschodzące gwiazdy" naszej szkoły dają dużą nadzieję na przyszłość. Parom życzymy wytrwałości i dużo cierpliwości na dalszej tanecznej drodze.

 

hrline.gif

Turniejowe zmagania...

29.03.2013 r.

kacperzuza.jpg                           Miło nam jest poinformować, iż para Kacper Pawłowski i Zuzia Nowak wygrywając 6 turniejów z rzędu (w Polsce i zagranicą)  otrzymali klasę taneczną "B" w tańchach latynoamerykańskich. Jest to najwyższa klasa w kategorii 12-13 latków. Ich sukces cieszy tym bardziej, że rywalizowali oni po raz pierwszy w kategorii 12-13 latków jako młodsi tancerze a jednak poradzili sobie wśród starszych kolegów. Życzymy zdobycia klasy "B" również w tańcach standardowych oraz cierpliwości i pracowitości w zmaganiu się z nowymi, trudnymi i zaawansowanymi choreografiami, które teraz już będą mogli tańczyć na turniejach tańca. Jest to dobry prognostyk przed mistrzostwami polski w przyszłym roku. POWODZENIA!!!


 

 

 

 

hrline.gif

 

 

 

 

Turniejowe zmagania...

1. grudnia 2012 r.

Taniec 04a.jpg        Do grona par , przeklasyfikowanych do wyższej klasy tanecznej dołączyli w ten weekend Krzysztof Pierzchała i Martyna Syncerz. Podczas sobotniego  Turnieju Tańca Towarzyskiego w Dąbrowie Górniczej, otrzymali awans do klasy tanecznej "B", w stylu standardowym. Życzymy kolejnych sukcesów!

 


 


 


 


 

 

hrline.gif

 

 

 

Kolejne tytuły Kacpra i Zuzi

24. listopada 2012 r.

DSC_5094kor.jpg        W ubiegłą sobotę w Łańcucie odbył sie kolejny turniej rangi mistrzowskiej, tym razem Mistrzostwa Polski Południowej w tańcu towarzyskim. Kacper Pawłowski & Zuzanna Nowak potwierdzili swoją czołową pozycję - rywalizując z parami z sześciu okręgów Polski Południowej, wytańczyli tytuł Mistrzów Polski Południowej w stylu latynoamerykańskim oraz  I   v-ce Mistrzów w stylu standardowym. Dla tej dziecięcej pary był to ostatni już start w kategorii dzieci starszych, jako że od stycznia tancerze rywalizować będą w kategorii juniorów młodszych.

 

 

hrline.gif

 

 

Media o Sukcesie

20. listopada 2012 r.
 

 

 

 

 

 

hrline.gif

 

 

Mistrzostwa Polski PTT i FTS Kalisz

11. listopada 2012 r.

kacperzuzakalisz.jpgOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOGROMNE   GRATULACJE!!!                                           Szanowni Państwo z największą przyjemnością informujemy, że Kacper & Zuza – para sportowa sekcji Sukces Sport -  uzyskała tytuł   I v-ce Mistrza Polski PTT i FTS  w tańcach latynoamerykańskich. Mistrzostwa odbyły się w Kaliszu, w dniu 11. listopada i okazały się niezwykle udane dla naszej pary. Kolejnym sukcesem pary było uplasowanie się w finale tychże Mistrzostw w tańcach standardowych, ostatecznie plasując się na 5. miejscu. W dniu Mistrzostw do rywalizacji przystąpiło prawie 50 par, trenujących na co dzień w Szkołach Tańca w całej Polsce. Tym większa zasługa pary, że para znalazła się w ścisłym  Finale Mistrzostw Polski zarówno w stylu latynoamerykańskim i  standardowym. Tylko trzem parom, spośród wszystkich startujących  udało się tego dokonać.

Gratulacje należą się parze, za ich ciężką, a przede wszystkim systematyczną pracę na treningach, ale również rodzicom pary, których niebywałe zaangażowanie i poświęcenie doprowadziło parę do  czołówki polskich par.

Ze swojej strony pozostaje nam tylko życzyć kolejnych sukcesów, przede wszystkim tych codziennych, w walce z samym sobą na sali treningowej. Trudnym zadaniem będzie zachowanie dystansu do kolejnych wyników, ale sport to wygrana i przegrana. Życzymy dużo wytrwałości i pokory.

M&M

hrline.gif

 

II Mistrzostwa Jaworzna Przedszkolaków w Tańcu Towarzyskim

3. czerwca 2012 r.

DSC00345.jpg     03. czerwca w miejskiej Hali Widowiskowo-Sportowej do rywalizacji o miano najlepszej pary przystąpiło 110 przedszkolaków, które udziałem w Turnieju zwieńczyły swój 10-miesięczny cykl pracy w placówkach przedszkolnych.  Surowe (a jakże) jury do złotej piątki par wytypowało 5 najlepszych par, które po raz drugi przystąpiły do prezentacji swoich 4 tańców, w wyniku czego tytuł Mistrzów Jaworzna Przedszkolaków w Tańcu Towarzyskim na sezon 2012/2013 uzyskała para, reprezentująca Przedszkole Miejskie nr 18: Dawid Pazdur, Justynka Pawlak.

Do rywalizacji zaprosiliśmy 12 jaworznickich przedszkoli, które już drugi rok walczyły o puchar główny. W tym roku miejsce trzecie należało do Przedszkola Miejskiego nr 26 (ubiegłorocznych zwycięzców), na drugim miejscu znalazło się debiutujące Przedszkole Miejskie nr 17, najlepszym, wśród aż 12 Przedszkoli , okazało się Przedszkole Miejskie nr 5. Gratulujemy serdecznie parom i Placówkom, dziękujemy Wydziałowi Edukacji UM w Jaworznie za wsparcie, a Wydziałowi Promocji za upominki dla Złotej Piątki par. Duże podziękowania składamy również na ręce naszych chwilowych „przedszkolanek:)” , sędziów i wszystkich osób ,w tym par pokazowych, zaangażowanych w organizację naszych Mistrzostw. Mamy nadzieję ,że kolejne –trzecie już Mistrzostwa na stałe wpiszą się w działalność Szkoły Tańca „Sukces” i należeć będą do jednych z najsympatyczniejszych imprez w naszym mieście. 

 

hrline.gif

Tygodniowy maraton zakończony.

20. lipca 2012 r.

WP_000263.jpg       W dniach od 16.-20. lipca nasza Szkoła zorganizowała warsztaty taneczne dla dzieci pod hasłem „roztańczone wakacje”. W zajęciach wzięły udział dzieci, które w ciągu ubiegłego sezonu uczęszczały na stałe zajęcia w naszej Szkole. Program obejmował codziennie blok tańca towarzyskiego, podstawy baletu, odrobinę tańca współczesnego oraz rekreację z animatorem. Dziś o godz. 18:00 zakończyliśmy nasz maraton. Mamy nadzieję, że dzieci miło, a przede wszystkim aktywnie i twórczo spędziły tydzień swoich wakacji, choć nie obyło się bez zmęczenia i drobnych  „kryzysów”. Na powtórkę z rozrywki zapraszamy w ferie zimowe, a letnie wakacje będą już okazją  dla dzieci do wzięcia udziału w swoim pierwszym -  wyjazdowym zgrupowaniu tanecznym. Na krótką relację z warsztatów zapraszamy państwa do naszej galerii.

 

 

 

hrline.gif

 

Wytrwali...

27. czerwca 2012 r.

WP_000176.jpg
            Miło nam poinformować, iż po 3-stopniowych zmaganiach tanecznych grono par KDMT (Klubu Dorosłego Miłośnika Tańca) zasiliła nowa grupa par. Gratulujemy wytrwałości i życzymy powodzenia w nowym etapie tanecznym:)

 

 

 

 

 

 

hrline.gif

 

Turniejowe zmagania...

26. czerwca 2012 r.

_DSC9545.jpg             W dniach 08,09,10. czerwca tradycyjnie, jak co roku, Olsztyn stał się taneczną stolicą Polski za sprawą 19. Edycji Polish Open Championships.  W piątkowe popołudnie w kategorii Juvenile do międzynarodowej  rywalizacji przystąpili Kacper Pawłowski & Zuzanna Nowak, zajmując medalowe miejsce 3. w kombinacji 8 tańców (st+la). Sobotni występ para ukończyła w rundzie półfinałowej na 8. pozycji w stylu standardowym, a udział w całej imprezie zwieńczył niedzielny udział w konkurencji tańców latynoamerykańskich, zakończony bardzo dobrym a jednak mało lubianym przez sportowców finałowym miejscem 4. Do obejrzenia zdjęć oraz jednej filmowej prezentacji z imprezy zapraszamy do galerii

 

hrline.gif

 

 

 

Turniejowe zmagania...

5. lutego 2012 r.

zuza.jpg             Do grona par , przeklasyfikowanych do wyższej klasy tanecznej dołączyli w ten weekend Jakub Wilczyński i Zuzanna Bobrowska. Podczas niedzielnego  Turnieju Tańca Towarzyskiego w Warszawie, otrzymali awans do klasy tanecznej "A", w stylu latynoamerykańskim. Życzymy kolejnych sukcesów!


 

 

 

 

 

 

 

 

 

hrline.gif

 

 

 

 

 

 

 

Turniejowe zmagania...

13. listopada 2011 r.

gliwice2011.5st.jpg             Do grona par , przeklasyfikowanych do wyższej klasy tanecznej dołączyli w ten weekend Jakub Wilczyński i Zuzanna Bobrowska. Podczas niedzielnego  Turnieju Tańca Towarzyskiego w Rudnej, otrzymali awans do klasy tanecznej "B", w stylu standardowym. Życzymy kolejnych sukcesów!

 

 

           

 

 

 

 


 

 

hrline.gif

 

 

Turniejowe zmagania...

15. października 2011 r.

łobuz.jpg      Kolejną parą która awansowała do wyższej  klasy tanecznej C w kombinacji ośmiu tańców, są nasi wychowankowie:  Agnieszka Węgrzyn i Szymon Łabuz, którzy wygrali swoją konkurencję na turnieju w Środzie Śląskiej pokonując 12 par. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia już niestety w innym klubie, gdyż para rozpoczęła swoją karierę studencką w Krakowie !!!

 

 

 

 

 

 

hrline.gif

 

 

 

 

Turniejowe zmagania...

1. października 2012 r.

iza.jpg        Kolejną parą która awansowała do wyższej  klasy tanecznej B w stylu latynoamerykańskim, jest para:  Iza Kapuśniak i Jakub Sowa, którzy wygrali swoją konkurencję na turnieju w Rybniku pokonując 13 par. Serdecznie gratulujemy!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

hrline.gif

 

 

 

 

Turniejowe zmagania...

27. września 2012 r.

IMG_6601.jpg         Miło nam poinformować, że kolejną parą która otrzymała klase taneczną B w stylu latynoamerykańskim to nasze rodzeństwo Konrad Kuczek i Kinga Kuczek czyli KKKK. Gratulujemy!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

hrline.gif

 

 

 

 


 

Turniejowe zmagania...

18. czerwca 2011 r.

Anieszka_9.jpg           Miło nam poinformować iż kolejna para uzyskała wymaganą ilość miejsc na podium i punktów w klasyfikacji turniejowej. Tym samym para taneczna Damian Lisak i Agnieszka Słaby uzyskała wyższą klasę taneczną B w stylu latynoamerykańskim. Gratulujemy!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

hrline.gif

 

 

 

 

Turniejowe zmagania...

11. czerwca 2011 r.

DSC_3631.jpg            W ubiegły weekend  11. czerwca 2011 r. nastąpiła kolejna klasyfikcja naszych zawodników. Para taneczna klasy C Marcin Twardzik i Agnieszka Kowalik, awansowała do wyższej klasy tanecznej - B, tym razem w tańcach latynoamerykańskich. Serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

hrline.gif

 

 

 

Turniejowe zmagania...

4. czerwca 2011 r.

RI_0220 (1).jpg              W dniu 4. czerwca Marcin Twardzik & Agnieszka Kowalik wygrywając turniej w klasie C w stylu standardowym i pokonując aż 12 par zostali przeklasyfikowani do klasy B w stylu standardowym. Gratulujemy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

hrline.gif

 

 

I Mistrzostwa Jaworzna Przedszkolaków  w Tańcu Towarzyskim

22. maja 2011 r.

DSC_0999.jpg            Po raz pierwszy w mieście z inicjatywy naszej szkoły odbyła się   impreza  pod nazwą I Mistrzostwa Jaworzna Przedszkolaków w Tańcu Towarzyskim. Do rywalizacji przystąpiło aż 7 jaworznickich przedszkoli, w których na co dzień odbywają się lekcje tańca towarzyskiego, prowadzone przez instruktorów naszej Szkoły. Za swoje zaangażowanie wszyscy uczestnicy turnieju zostali nagrodzeni a, decycją komisji sędziowskiej, Złotą Parą Mistrzostw okazała sie para nr 19  Szymon Kotyla i Sonia Gańska  (Przedszkole Miejskie nr 26) . W rywalizacji międzyprzedszkolnej miejsce trzecie przypadło w udziale przedszkolu nr 5, na miejscu drugim  uplasowało się przedszkole nr 9, a zwyciezcą Mistrzostw w tym roku okazało się Przedszkole Miejskie nr 26. Gratulujemy!

 

Serdeczne podziękowania za wsparcie przy organizacji turnieju składamy na ręce:

 • Biura Promocji i Informacji Urzędu Miejskiego w Jaworznie
 • Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Jaworznie
 • MCKiS w Jaworznie
 • Pani Urszuli Zalejskiej i Panu Krzysztofowi Słocie
 • Państwa Jadwigi i Damiana Potockich-Dalka
 • naszej grupy Sukces Sport oraz Sukcesik
 • przede wszystkim KDMT za odwagę
 • rodziców, którzy czynnie zaangażowali się w pomoc przy realizacji turnieju
        Zapraszamy do odwiedzenia naszej  póki co skromnej galerii turnieju.
Za rok spotkamy sie ponownie, miejmy nadzieję, że w dużo mocniejszej obsadzie.
Do zobaczenia!