Mistrzostwa Świata Juniorów do lat 16 - Paryż

grudzień 2016 r.

kacper i magda paryż.jpg

Mistrzowie Świata Juniorów do lat 16 

Kacper Pawłowski i Magdalena Dederko

 

zapraszamy do galerii


Mistrzostwa Polski Dzieci Starszych 10-11 lat Kraków.

11.listopada 2015 r.

IMG_20151111_172445.jpg

Mistrzowie Polski Dzieci Starszych 10-11 lat 

Wojciech Kuźma i Daria Nowak

 

I V-ce Mistrzowie Polski Dzieci Starszych 10-11 lat 

Mikołaj Mazur i Oliwka Romanowska

 

zapraszamy do galerii


Mistrzostwa Polski w Lublinie.

21.-22. marca 2015 r.

kacper i anastazja lublin.jpg

Medalowy weekend…

 

21-22. marca  najlepsze polskie pary rywalizowały o tytuł Mistrzów Polski w Tańcu Towarzyskim. Lublin był miejscem rywalizacji w stylu tańców latynoamerykańskich.  Sukces reprezentowały dwie pary  - obydwie wzorowo i medalowo zaznaczyły się w historii tych Mistrzostw.

W kategorii Juniorów Młodszych

 Dmytro Kalynowycz & Kateryna Kalynowycz

zostali  Pierwszymi v-ce Mistrzami Polski w stylu latin


W kategorii Juniorów Starszych

Kacper Pawłowski & Anastazja Martyniec

zostali  Drugimi v-ce Mistrzami Polski również w stylu latin

 

 

 


 

 

Mistrzostwa Polski w Lublinie.

21.-22. marca 2015 r.

dima i kateryna lublin.jpg

Medalowy weekend…

 

21-22. marca  najlepsze polskie pary rywalizowały o tytuł Mistrzów Polski w Tańcu Towarzyskim. Lublin był miejscem rywalizacji w stylu tańców latynoamerykańskich.  Sukces reprezentowały dwie pary  - obydwie wzorowo i medalowo zaznaczyły się w historii tych Mistrzostw.

W kategorii Juniorów Młodszych

 Dmytro Kalynowycz & Kateryna Kalynowycz

zostali  Pierwszymi v-ce Mistrzami Polski w stylu latin


W kategorii Juniorów Starszych

Kacper Pawłowski & Anastazja Martyniec

zostali  Drugimi v-ce Mistrzami Polski również w stylu latin

 


 


 

 

 

Mistrzostwa Polski w Mławie.

6. grudnia 2014 r.

razem.jpg

06. grudnia 2014 roku okazał się niezwykle szczęśliwym dniem dla Kacpra i Anastazji. Na Mistrzostwach Polski PTT , które odbywały się w Mławie, stoczyli cztery taneczne rundy by stanąć na najwyższym podium i uzyskać wymarzony tytuł Mistrzów Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii juniorów młodszych.

W tym samym dniu szczęście uśmiechnęło się do drugiej Sukcesowej pary – Przemysława i Ady , którzy tym razem w tańcach standardowych w tej samej konkurencji wiekowej uzyskali tytuł  I v-ce Mistrzów Polski.

Dziękujemy za dzień pełen sportowych i artystycznych wrażeń:

naszym bohaterom, rodzicom i wszystkim, którzy trzymali za nas kciuki oraz wspierali nas mimo nieobecności.

„Aby osiągnąć sukces pierwsze co musisz zrobić to zakochać się

 w ciężkiej pracy”

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Mistrzostwa Polski w Strzelinie.

4. października 2014 r.

mpstrzelin.jpg
Szkoła Tańca Sukces po raz drugi z tytułem na Mistrzostwach Polski Ptt!

 

Po Sukcesach pary kategorii Dzieci Starszych – pierwsze v-ce Mistrzostwo Polski Ptt w tańcach latynoamerykańskich (Kalisz 2012 r.), nadszedł czas na kategorie Juniorów Młodszych:

Z wielką radością informujemy, że podczas ostatnich Mistrzostw Polski Ptt Juniorów Młodszych  w 10-ciu tańcach, nasza para Kacper Pawłowski /Anastazja Martyniec uzyskała tytuł II v-ce Mistrzów Polski.

 

Parze serdecznie gratulujemy, życząc wytrwałości na długiej i niełatwej drodze dążenia do upragnionego celu. Cichymi autorami tego sukcesu są ich rodzice, którym także dziękujemy za zaangażowanie.

Niełatwe to...., zdarza się nieczęsto......ale warto! Chciałoby się wszystkim takich sukcesów życzyć, więc pozostaje nam czekać na następne.

 

 

 


 

 

Mistrzostwa, Mistrzostwa

8. grudnia 2013 r.

bytom.jpgDwa ostatnie tygodnie przyniosły naszej juniorskiej parze kolejne tytuły:Kacper & Zuza dwa tygodnie temu zostali Mistrzami Śląska w tańcach latynoamerykańskich i standardowych w swojej kategorii wiekowej.  Dzień później wytańczyli pierwsze miejsca na Pucharze Śląska również w dwóch stylach tanecznych. Mistrzostwa Okręgu Śląskiego były zarazem Turniejem klasyfikacyjnym do Mistrzostw Polski Południowej Ptt i Fts, które to odbyły się 08.12 w Bytomiu. I tak 12-letni tancerze wywalczyli tytuł Mistrzów Polski Południowej Ptt i Fts w tańcach latynoamerykańskich oraz tytuł II v-ce Mistrzów w stylu standardowym.  Gratulujemy!

 

 

 


 

 

Mistrzostwa Polski Południowej

24. listopada 2012 r.

DSC_5094kor.jpgW ubiegłą sobotę w Łańcucie odbył sie kolejny turniej rangi mistrzowskiej, tym razem Mistrzostwa Polski Południowej w tańcu towarzyskim. Kacper Pawłowski & Zuzanna Nowak potwierdzili swoją czołową pozycję - rywalizując z parami z sześciu okręgów Polski Południowej, wytańczyli tytuł Mistrzów Polski Południowej w stylu latynoamerykańskim oraz  I   v-ce Mistrzów w stylu standardowym. Dla tej dziecięcej pary był to ostatni już start w kategorii dzieci starszych, jako że od stycznia tancerze rywalizować będą w kategorii juniorów młodszych.

 

 

 

 


 

 

Mistrzostwa Polski PTT i FTS Kalisz

11. listopada 2012 r.

kacperzuzapodiumkalisz.jpgOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOGROMNE   GRATULACJE!!!                                           Szanowni Państwo z największą przyjemnością informujemy, że Kacper & Zuza – para sportowa sekcji Sukces Sport -  uzyskała tytuł   I v-ce Mistrza Polski PTT i FTS  w tańcach latynoamerykańskich. Mistrzostwa odbyły się w Kaliszu, w dniu 11. listopada i okazały się niezwykle udane dla naszej pary. Kolejnym sukcesem pary było uplasowanie się w finale tychże Mistrzostw w tańcach standardowych, ostatecznie plasując się na 5. miejscu. W dniu Mistrzostw do rywalizacji przystąpiło prawie 50 par, trenujących na co dzień w Szkołach Tańca w całej Polsce. Tym większa zasługa pary, że para znalazła się w ścisłym  Finale Mistrzostw Polski zarówno w stylu latynoamerykańskim i  standardowym. Tylko trzem parom, spośród wszystkich startujących  udało się tego dokonać.
Gratulacje należą się parze, za ich ciężką, a przede wszystkim systematyczną pracę na treningach, ale również rodzicom pary, których niebywałe zaangażowanie i poświęcenie doprowadziło parę do  czołówki polskich par.
Ze swojej strony pozostaje nam tylko życzyć kolejnych sukcesów, przede wszystkim tych codziennych, w walce z samym sobą na sali treningowej. Trudnym zadaniem będzie zachowanie dystansu do kolejnych wyników, ale sport to wygrana i przegrana. Życzymy dużo wytrwałości i pokory.
M&M

 

 


 

Polish Open Championships

26. czerwca 2012 r.

_DSC9545.jpg

W dniach 08,09,10. czerwca tradycyjnie, jak co roku, Olsztyn stał się taneczną stolicą Polski za sprawą 19. Edycji Polish Open Championships.  W piątkowe popołudnie w kategorii Juvenile do międzynarodowej  rywalizacji przystąpili Kacper Pawłowski & Zuzanna Nowak, zajmując medalowe miejsce 3. w kombinacji 8 tańców (st+la). Sobotni występ para ukończyła w rundzie półfinałowej na 8. pozycji w stylu standardowym, a udział w całej imprezie zwieńczył niedzielny udział w konkurencji tańców latynoamerykańskich, zakończony bardzo dobrym a jednak mało lubianym przez sportowców finałowym miejscem 4. Do obejrzenia zdjęć oraz jednej filmowej prezentacji z imprezy zapraszamy do galerii.